Kaya: Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kaya: Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı
Özel Demet Sürücü Kursu Genel Müdür Mehmet Kenan Kaya Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Özel Demet Sürücü Kursu Genel Müdür Mehmet Kenan Kaya  mesajında ,sevgi, saygı, kardeşlik duygularının pekiştiği, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının en üst seviyede yaşandığı, mübarek bir  Kurban Bayramını daha idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarımız birlik ve beraberliğin güç kazandığı, mutluluk ve coşku kaynağı anlamlı günlerimizdir. Toplumsal yaşantımıza değer ve anlam katan mübarek kurban bayramında saygıdeğer halkımızın, milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin bayramını içtenlikle kutluyoruz.

İnsanların dargınlık ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak birbirine yaklaştığı, insan ilişkilerinin güçlendiği, yoksulların gözetildiği, komşuların ve akrabanın unutulmadığı bayramlar, insanı insan yapan değerlerin yaşatılarak dostluk ve kardeşliğin gelişmesine, yardımlaşma ve dayanışma duygusunun toplumda yerleşip güçlenmesine vesile olmuştur.
 
Bayramlar, dini ve milli inançlarımızı gelenek ve göreneklerimizle süsleyip, geçmişten bu güne taşınan, hoşgörünün ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerinin sergilendiği, değerlerimizin yaşatılması ve kuşaktan kuşağa aktarılmasını sağlayan özel günlerdir. Geçmişten günümüze mutluluk içerisinde kutladığımız, yardımlaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneği olan kurban bayramının, millet olarak gönüllerimizin huzur, sevgi ve kardeşlik duygularıyla dolmasına, bayram sevinciyle coşmasına vesile olmasını diliyoruz..

Bu bayramda, Ülkemizde ve dünyanın her tarafında acı, sıkıntı ve zorluklar içindeki insanların dertlerinin bitmesini temenni ediyoruz. Nevşehirli hemşerilerimizin ve İslam âlem’inin kurban bayramını tebrik ediyor, bayramın hoşgörü,  sevgi ve dayanışma içerisinde geçmesini diliyoruz. dedi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Urfa'da bayram coşkusu namazla başladıÖnceki Haber

Urfa'da bayram coşkusu namazla başladı

Balıklıgöl ziyaretçi akınına uğradıSonraki Haber

Balıklıgöl ziyaretçi akınına uğradı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar