Yaz aylarında trafik kabusu! Vali Şıldak devreye girdi: Denetimleri arttırıyoruz;

Yaz aylarında trafik kabusu! Vali Şıldak devreye girdi: Denetimleri arttırıyoruz

Şanlıurfa'da bazı motorlu gençlerin ara sokaklarda ve caddelerde trafikte rahatsızlık vermesi, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Bir vatandaş, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ı etiketleyerek yaz aylarının gelmesiyle birlikte motorlu gençlerin trafikte rahatsızlık verdiğini ve çoğunun plakası ve kasklarının olmadığını dile getirdi. Bu paylaşıma cevap veren Vali Hasan Şıldak ise vatandaşın haklı olduğunu belirterek, “Denetimleri arttırıyoruz” dedi....Şanlıurfa'da bazı motorlu gençlerin ara sokaklarda ve caddelerde trafikte rahatsızlık vermesi, sosyal medyada tepkilere yol açtı.

Sosyal medyada bir vatandaş, Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak'ı etiketleyerek yaz aylarının gelmesiyle birlikte motorlu gençlerin ara sokaklarda ve caddelerde trafikte rahatsızlık verdiğini ve çoğunun plakası ve kasklarının olmadığını dile getirdi.

Vatandaş,” Sayın Valim @hasansildakYaz geldi motorlu gençler ara sokaklarda ve caddelerde trafikte rahatsızlık veriyorlar çoğunun plakası ve kaskları yok.” dedi

VALİ ŞILDAK: DENETİMLERİ ARTTIRIYORUZ

Vali Hasan Şıldak ise bu paylaşıma cevap vererek vatandaşın haklı olduğunu ve bu konuda genel olarak bir rahatsızlık olduğunu belirtti. Şıldak,” Haklısınız. Bu konuda genel olarak vatandaşlarımız rahatsız. Denetimleri arttırıyoruz. Özellikle kurallara uymayan motosikletlere yönelik.” dedi

Vali Şıldak'ın bu cevabı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Birçok kişi Vali Şıldak'a bu konudaki hassasiyeti için teşekkür etti ve denetimlerin artırılmasını talep etti.

 

 

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum