HÜDA PAR'dan 28 Mayıs için çağrı;

HÜDA PAR'dan 28 Mayıs için çağrı

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili çağrıda bulundu. Özaslan, ”Küresel kuşatma altında bulunan Türkiye'nin; hem askeri, hem ekonomi, hem teknoloji ve hem de uluslararası arenada siyasi açıdan da daha güçlü bir Türkiye için Sayın Erdoğan'a hep beraber 'Evet' diyelim" dedi....

Her hafta Cuma günü saat 11.11'de Şanlıurfa'nın bir sorununu ve bu soruna yönelik çözüm önerilerini paylaşan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan, bu hafta ise 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili bir çağrıda bulundu.


HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan; "HÜDA PAR olarak bu hafta 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili halk olarak, millet olarak bizleri bir tercihte birleştiren bazı nedenleri anlatacağız" diyerek seçmenlere seslendi.

Özaslan, "Biliyorsunuz ki bu pazar günü sandıklar kurulacak. Sandığa giderken, lütfen aklımızla ve vicdanımızla hareket edelim. Duygularımızla asla hareket etmeyelim. Bir pire için yorganı yakmak akıllı insanların yapacağı bir iş değildir" dedi.

ÖZASLAN: BİR DAHA 28 ŞUBATLAR YAŞANMASIN DİYE!


Özaslan, "Bu ülkede bir daha 28 Şubatlar yaşanmasın diye… Bu ülkede üniversitelerde bir daha ikna odaları kurulmasın diye… Bu ülkede Yassıada zihniyeti ve vesayet odakları hüküm sürmesin diye… Ve şu ana kadar elde edilmiş olan kazanımların kaybolmaması ve daha fazla kazanım elde edebilmek için, Cumhuriyet'in 2.yüzyılının Türkiye Yüzyılı'na dönüşebilmesi için, gelin hep beraber bu pazar günü Sayın Erdoğan'a destek verelim" diyerek seçmenlerin niye
Sayın Erdoğan'ı desteklemeleri gerektiğinin altını çizdi.

“ÜLKEYİ KIŞA SÜRÜKLEMEK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEYELİM”
 

Açıklamalarına devam eden Özaslan, "Genç kardeşlerime sesleniyorum; lütfen yalancı baharlar sözlerine kanıp da bu ülkeye baharı getireceğim diyenlere kanmayalım. Aslında ülkeyi kışa sürüklemek isteyenlere fırsat vermeyelim. Gelin hep beraber 28 Mayıs Pazar günü sandıklara gidelim ve ülkemiz için, memleketimiz için, geleceğimiz için ve yarınlarımız için hep beraber Sayın Erdoğan'a destek verelim" dedi.

"SAYIN ERDOĞAN'IN ŞAHSINDA HEDEFTE TÜRKİYE VAR!"

Özaslan son olarak "Unutmayalım ki; Sayın Erdoğan'ın şahsında hedefte Türkiye var! Küresel kuşatma altında bulunan Türkiye'nin; hem askeri, hem ekonomi, hem teknoloji ve hem de uluslararası arenada siyasi açıdan da daha güçlü bir Türkiye için Sayın Erdoğan'a hep beraber 'Evet' diyelim" diyerek, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a destek çağrısı yaptı.

BİHA

Kaynak:

İlgili Konular :
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum